Wirnikowe pompy sanitarne z elastycznym wirnikiem

Pompy wirnikowe samozasysające serii sanitarnej zapewniają rozwiązania transportu szerokiego zakresu produktów spożywczych, farmaceutycznych i chemicznych, przy przepływach od 2 000 do 50 000 litrów na godzinę.

Pompy spożywcze z elastycznym wirnikiemPompy z elastycznym wirnikiem zostały specjalnie zaprojektowane do zastosowań w branży sanitarnej. Korpus pompy wykonane są całkowicie w stali nierdzewnej 316 L. Wirniki  sanitarne posiadają certyfikat zgodności z normami FDA. Opracowano nietoksyczny wirnik w kolorze białym, w celu zaspokojenia braku na rynku produktu o odpowiednich właściwościach chemicznych i mechanicznych.

Wirnikowe pompy sanitarne są bardzo łatwe do czyszczenia i mogą być zdemontowane w ciągu kilku sekund, bez użycia narzędzi.

Perfekcyjna konstrukcja pompy skutkuje brakiem "martwych stref", w których mogłyby rozmnażać się bakterie.

Aplikacje:

Pompy wirnikowe sanitarne są doskonałym rozwiązaniem do transportu takich mediów jak mleko, jogurt, glukoza, wino, moszcz, miód, dżem, soki, alkohol, olej, solanka,  woda destylowana, szampony i szeregu innych.

Branże:

Prezentowane pompy znajdują szerokie zastosowanie w przemyśle mleczarskim, przetwórstwie warzyw i owoców, farmaceutycznym, kosmetycznym, winiarskim i chemicznym

Pompy wirnikowe - najważniejsze cechy:

 

© All-Pumps     |   zastrzeżenia   |   webmaster: it@all-pumps.pl